SZKOŁA

Szkoła dla psów,
przedszkole dla szczeniąt

Serdecznie witamy w Psim ABC – miejscu w którym budujemy pozytywne relacje z psami.

Szkoła dla psów Psie ABC gwarantuje indywidualne podejście do każdego pupila i jego właściciela. Kładziemy nacisk na kształtowanie wzajemnego zaufania i poczucia bezpieczeństwa. Uczymy poprawnej komunikacji z naszymi czworonożnymi przyjaciółmi. Psy przychodzą na zajęcia chętnie. Ludzie wychodzą z treningów bogatsi nie tylko o umiejętność nauczenia psa kolejnej komendy, ale też o wiedzę na temat wychowania zwierząt.

Tego czego dowiesz się od nas, nie da się znaleźć w internecie.

Przedszkole dla szczeniaków to najważniejsza inwestycja, która będzie procentować przez kilkanaście kolejnych lat życia z psem.

Pomagamy wszystkim tym, którzy chcą zrozumieć jak rozwijają się ich maluchy, jak postrzegają otaczający je świat i jak bardzo to się różni od naszych wyobrażeń. Co szczeniak rozumie? Jak mu wytłumaczyć co można a czego nie można? Czego i w jakim wieku może się nauczyć? Co jest zabawą a co oznaką niepokoju czy frustracji?

Pomagamy kształtować pożądane zachowania i nawyki, uczymy prawidłowej zabawy. Pokazujemy jak stworzyć dobrą, bezpieczną i pełną radości relację z czworonogiem.

Psie przedszkole i wszystkie inne zajęcia odbywają się na bezpiecznym, ogrodzonym terenie albo na ogrzewanej sali w samym centrum warszawskiego Ursynowa.

Szkolenie psów u nas to nie tylko praca ale i świetna – a co najważniejsze – efektywna zabawa.

Oferujemy m.in.:

– szkolenie psów (grupowe oraz indywidualne);
– terapie zachowań;
– zajęcia z detekcji, noseworku;
– domowy hotelik;
– spacery i opiekę nad psem;
– profesjonalne sesje foto Twojego pupila.

Jeśli zastanawiasz się czy to już czas na przedszkole dla szczeniąt, lub czy nie jest za późno na naukę – odpowiadamy – każda chwila jest dobra, żeby zacząć pracę z psem, niezależnie od tego, czy to ośmiotygodniowy maluch czy dorosły pies. Zapraszamy wszystkie psy – zarówno te małe, jak i duże. Dorosłe i szczenięta, rasowe i mieszańce.

Zmieniamy psy na dobre!