PUPPYNOSKI

PuppyNoski

Zapraszamy na Kurs Psiego przedszkola z elementami noseworku.
Na zajęciach poznacie  podstawowe komendy np:  “siad”, “na miejsce”, “do mnie”  oraz zestawy ćwiczeń, które prowadzą do ich zrozumienia i utrwalenia . Opowiemy Wam o tym jak psy się uczą i co zrobić aby ta nauka była przyjemna i skuteczna. Poznacie świat z  perspektywy psiaka i dowiecie się  ,że pies to nie człowiek w futerku :). Równolegle nauczycie się podstaw mocno rozwijającego się sportu kynologicznego – nosework. Celem będzie poznanie wspaniałego i niezwykłego psiego zmysłu – węchu. Pokażemy wam jak można aktywizować psa, bez konieczności posiadania wyszukanego sprzętu czy sali lub dobrego terenu na trening. Poznacie ćwiczenia z noseworku, ale także pokażemy Wam inne zabawy węchowe, które przydadzą się szczególnie w długie zimowe wieczory. Zajęcia będą podzielone na 4 spotkania ogólnorozwojowe i 4 nosworkowe.

Podczas zajęć zapoznamy Was:

  • ze skutecznymi metodami szkolenia psów
  • ze skupianiem uwagi i podstawowymi komendami
  • z metodami budowania motywacji
  • z ćwiczeniami z nie podejmowania jedzenia podczas spacerów
  • z niesamowitym zmysłem psiego węchu

PuppyNoski to nowoczesna formuła szkolenia szczeniaków, która oprócz dużej porcji wiedzy i ćwiczeń z podstawowego posłuszeństwa zapenia dobrą zabawę zarówno psiakom jak i ich przewodnikom.

Zajecia prowadzi nasza instruktorka Magda, zawodniczka Polskiej Ligii Noseworku, instruktor Scent Imprint for Dogs level 2.

Kurs Psie Przedszkole – PuppyNoski – przeznaczony jest dla psiaków do 6 miesiąca życia.

Podczas szkolenia psów będą potrzebne: smakołyki, saszetka na pasku, wygodna obroża lub szelki, smycz (nie rozciągana), dwa takie same szarpaki lub sznury, gryzaki

Czas trwania: 8 spotkań – raz w tygodniu – 60 minut

Grupa liczy: maksymalnie 5 psiaków
Koszt: 550 pln*

*dla grup zaczynających Kurs od listopada 2019 koszt wynosi 590 pln