KONSULTACJE

Terapie zachowań

Niszczenie w domu, szczekanie na gości, atakowanie psów, ciągnięcie na smyczy, skakanie na ludzi, zjadanie śmieci na dworze, uciekanie… drogi Kliencie nie tylko
Ty zmagasz się z takimi problemami. To tylko kilka punktów z dłuuugiej listy niechcianych zachowań z którymi codziennie zgłaszają się do nas właściciele czworonogów. Dookoła jest wiele psów które nie radzą sobie z rzeczywistością miejskiego życia.

Pomagamy odnaleźć radość ze wspólnego spędzania czasu z psem.

W internecie jest pełno porad. Jedne nie działają, inne przynoszą odwrotny skutek. Sąsiedzi krzywo się patrzą, a inni psiarze nie rozumieją. Frustracja i stres zaczynają rosnąć zarówno u Ciebie jak i u Twojego psa. Problemy eskalują, a przyjemność wspólnego czasu spędzane z psem jest tylko zatartym marzeniem z okresu zanim futrzak pojawił się w domu.

Czas spotkać się z nami!

Terapia zachowań wymaga dostosowania narzędzi, metod i ćwiczeń zarówno do zwierzęcia, jak i całej jego ludzkiej rodziny. Czasami zajmuje to trochę czasu, wymaga cierpliwości, konsekwencji czasem zmiany nawyków również u ludzi, ale zmiana jest możliwa i my wiemy jak Wam pomóc. Robimy to już od blisko 10 lat.

Koszt konsultacji indywidualnych:

Emilia –  150 pln za godzinę zegarową spotkania.

Dojazd do klienta na terenie: Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, Piaseczna, Konstancina  bezpłatny