KONSULTACJE INDYWIDUALNE

Pomagamy odnaleźć radość ze wspólnego spędzania czasu z psem.

Basia

Cena

150 PLN/h

kons1

Dla kogo konsultacje?

Niszczenie w domu, szczekanie na gości, atakowanie psów, ciągnięcie na smyczy, skakanie na ludzi, zjadanie śmieci na dworze, uciekanie… drogi Kliencie, nie tylko Ty zmagasz się z takimi problemami.

To tylko kilka punktów z dłuuugiej listy niechcianych zachowań, z którymi codziennie zgłaszają się do nas przewodnicy czworonogów. Dookoła jest wiele psów, które nie radzą sobie z rzeczywistością miejskiego życia.

W internecie możemy przeczytać różne rzeczy…

Jedne nie działają wcale, inne przynoszą odwrotny do zamierzonego skutek. Sąsiedzi krzywo się patrzą, a inni psiarze nie rozumieją. Frustracja i stres zaczynają rosnąć zarówno u Ciebie jak i u Twojego psa. Problemy eskalują, a przyjemność wspólnego czasu spędzanego z psem jest tylko zatartym marzeniem z okresu zanim futrzak pojawił się w domu.

kons2
kons3

Czas spotkać się z nami

Terapia zachowań wymaga dostosowania narzędzi, metod i ćwiczeń zarówno do zwierzęcia, jak i całej jego ludzkiej rodziny. Czasami zajmuje to trochę czasu, wymaga cierpliwości, konsekwencji czasem zmiany nawyków również u ludzi, ale zmiana jest możliwa i my wiemy jak Wam pomóc. Robimy to już od blisko 10 lat.

Dojazd do klienta na terenie: Ursynowa, Mokotowa, Wilanowa, Pragi Południe – bezpłatny